Iveco Daily
50C210 TIJHOF ALULINER | VERBREED | AUTOMAAT
Direct kopen, basisprijs: € 79.999,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 79.999,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 1.318,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 15.999,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Iveco Daily |
|---|---|
| Uitvoering: | 50C210 TIJHOF ALULINER | VERBREED | AUTOMAAT |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 november 2024 |
| Carrosserie: | Chassis cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 11.086 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.318,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 79.999,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-12-JRK |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 154 kw / 210 pk |
| Laadvermogen: | 945 kg |
| Gewicht: | 2.555 kg |
| Wielbasis: | 410 cm |
| Breedte: | 221 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 5.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Trekhaak
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- ASR